ПРАТ «ВТП «Укренергочормет»

Європейська інжинірингова компанія, вже більше 80 років успішно працює на ринку енерготехнологій, надаючи замовникам всього світу повний комплекс послуг від проектування до введення в промислову експлуатацію котельного, турбінного, компресорного, воднохімічного, електротехнічного обладнання, а також сервісні послуги під час пуску та експлуатації агрегатів і установок.
Детальніше

Комплексний
підхід

Компанія надає замовникам всього світу повний комплекс послуг від проектування до введення в промислову експлуатацію котельного, турбінного, компресорного, водно-хімічного, електротехнічного обладнання, а також сервісні послуги під час пуску та експлуатації агрегатів і установок..
Детальніше

Досконалість, раціональність, інноваційні ідеї, їх втілення в проектах

Спектр послуг, що надаються був би неповним без виконання комплексних робіт щодо захисту навколишнього середовища від викидів промислових підприємств. Турбота про екологію шляхом впровадження на підприємствах-замовниках сучасних природоохоронних технологій є одним з напрямків діяльності УЕЧМ.

Хто ми?

Наш шлях - досконалість і інноваційні ідеї, їх втілення в проектах

Інжинірингова компанія ПрАТ «ВТП «УКРЕНЕРГОЧЕРМЕТ®» спеціалізується на проектуванні, виготовленні, реконструкції, експертному обстеженні, модернізації, монтажу, консервації, а також налагодження обладнання в теплоенергетичному комплексі.

Детальніше

Чому ми?

Прибуток, що отримується нашою організацією, трансформується в прибуток наших замовників

У сфері нашої компетенції знаходиться здійснення технічного нагляду при експлуатації енергетичного обладнання, оцінка стану працюючого устаткування, проведення енергетичного аудиту, складання енергетичних паспортів і планів, усунення аварійних ситуацій на підприємствах..

Детальніше

Наші проекти

Ми виконуємо повний комплекс робіт від проектування до запуску вашого проекту

До переліку технічних досягнень ПрАТ «ВТП «Укренергочермет®» включені роботи по установці і модернізації сучасного котельного, електротехнічного та іншого обладнання більш ніж на 200 підприємствах, в тому числі Європи, Азії та Африки.

Детальніше

Контакти

Україна, 61072, м. Харків
пр. Науки, 58

Тел.: +380 (57) 340-44-17, 763-03-74
Факс: +380 (57) 340-44-40
Skype: energochermet01
E-mail: info@uechm.com

Print Friendly, PDF & Email